PSPDDD

Szkolenie podstawowe z zakresu DDD, 1-3.10.2018 r.

Szkolenie podstawowe z zakresu DDD, 1-3.10.2018 r.
Szkolenie podstawowe z zakresu DDD, 1-3.10.2018 r.

W dniach 1-3 października 2018 r. w Hotelu pod Grotem w Warszawie PSPDDiD zorganizowało kolejne już szkolenie podstawowe z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Wszyscy słuchacze biorący udział w szkoleniu zdali pomyślnie egzamin końcowy i otrzymali stosowne świadectwa.

Szkolenia te kierowane są do osób, które zamierzają rozpocząć działalność w sektorze usług DDD, a także wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. Obejmują około 30 godz. wykładów i zajęć praktycznych z zakresu DDD, w tym tematy dotyczące między innymi: biologii i rozpoznawania najważniejszych szkodników, ochrony obiektów przed szkodnikami, podstaw prawnych działalności w sektorze DDD, kodeksu etyki zawodowej, systemów jakości, podstaw BHP i wielu innych.

Wykładowcami na szkoleniach są pracownicy naukowi i specjaliści ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a także przedstawiciele kancelarii prawnej współpracującej ze Stowarzyszeniem, pracownicy Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz specjaliści i praktycy PSPDDiD.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślności w realizacji planów zawodowych, a zainteresowanych zachęcamy do wstępowania w Nasze szeregi.