„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  PSPDDD

  Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

  Adres

  ul. Karowa 31, 00-324 Warszawa

  Telefon / Fax

  22 633 60 23

  Email

  biuro@deratyzacja.com.pl

  Facebook

  Polub nas na facebooku

  YouTube

  Subskrybuj nasz kanał na YouTube


  Koleżanki i Koledzy!

  Trudna dla wszystkich, nietypowa i nieprzewidywalna sytuacja jest przyczyną tego, że od dzisiaj do końca tygodnia nie jesteśmy wszyscy na ConExPest2020 w Toruniu.
  Najtrudniejsze jest to, że nie można podjąć decyzji o nowym terminie. Nawet jeśli w Polsce otworzą się warunki do organizacji takich imprez, to nie wiemy jakie będą możliwości potencjalnych zagranicznych uczestników.

  Z naszej strony wszelkie rezerwacje i ustalenia są zawieszone bezterminowo. Dotyczy to również naszych – Stowarzyszeniowych spraw.

  Termin Walnego Zebrania ogłosimy jak tylko to będzie możliwe.

  Obecnie czynimy przygotowania do innej formy aktywności i kontaktów, z wykorzystaniem mediów elektronicznych. Zainteresowanie naszą branżą (szczególnie dezynfekcją) jest duże.

  Od nas wszystkich zależy jaką opinię o Nas – Specjalistach wyrobimy wśród naszych odbiorców i w społeczeństwie.

   

  Życząc zdrowia
  i wytrwałości

  Zygmunt Jeszka