„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  PSPDDD

  Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

  Adres

  ul. Karowa 31, 00-324 Warszawa

  Telefon / Fax

  22 633 60 23

  Email

  biuro@deratyzacja.com.pl

  Facebook

  Polub nas na facebooku

  YouTube

  Subskrybuj nasz kanał na YouTube


  Koleżanki i Koledzy!

  Pandemia jest ciągle na etapie wzrostu. Trwa wykonywanie dezynfekcji. Robią to firmy – osoby doświadczone, ale również „zarejestrowane wczoraj i po kursie przedwczoraj”. Jeśli jest to zabieg nazywany profilaktycznym (?), to ryzyko niewielkie.

  Dezynfekcja w ognisku choroby jest sprawdzianem wiedzy, doświadczenia, rozsądku i etyki zawodowej.

   

  Jeszcze jedno…

  Wiosna ruszyła. Wiele firm jest pustych lub o zmniejszonym ruchu. Gryzonie mają wolną przestrzeń i to wykorzystują. Słusznym wydaje się przekonywanie naszych stałych klientów, aby deratyzacji i innych niezbędnych zabiegów nie „zawieszać czasowo”. Skutki wtórne mogą kosztować jeszcze więcej.

  Informuję, że z odpowiednim apelem zwróciłem się do władz.

   

  Zdrowia i wytrwałości.
  Zygmunt Jeszka