„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  PSPDDD

  Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

  Adres

  ul. Karowa 31, 00-324 Warszawa

  Telefon / Fax

  22 633 60 23

  Email

  biuro@deratyzacja.com.pl

  Facebook

  Polub nas na facebooku

  YouTube

  Subskrybuj nasz kanał na YouTube


  Koleżanki i Koledzy!

  Jak wiemy z mediów i oficjalnych komunikatów służb państwowych sytuacja związana z pandemią koronawirusa SARS-Cov-2  jest bardzo dynamiczna i praktycznie nieprzewidywalna.

  Jestem w stałym kontakcie ze szpitalami, służbami sanitarnymi, epidemiologami i ekspertami. Nikt na chwile obecną nie wskaże nam preparatu, którym należy wykonywać dezynfekcję. Należy, wykorzystać swoje doświadczenie praktyczne, wiedzę teoretyczną, stosować się do zaleceń centralnych i przede wszystkim zachować zdrowy rozsadek.

  Wszelkie zabiegi dezynfekcji muszą wynikać z rzeczywistej potrzeby, a nie być wykonywane profilaktycznie wyłącznie dla obsługi korzystnego zlecenia. Przemieszczając się niepotrzebnie między obsługiwanymi klientami można narażać innych i siebie na zakażenie. Pamiętajmy, że przyjmując zlecenie, bierzemy na siebie odpowiedzialność za skuteczność zabiegu oraz bezpieczeństwo osób trzecich i naszych pracowników. Jesteśmy ambasadorami naszej profesji i m.in. od skuteczności naszych działań będzie zależało jej postrzeganie w przyszłości. Zleceniodawca wierzy, że jesteśmy specjalistami i obdarza nas zaufaniem.

  Wydaje się, ze firmy, które nie mają dużych doświadczeń i wiedzy z zakresu dezynfekcji, powinny być szczególnie ostrożne przy podejmowaniu przedmiotowych decyzji.

  UWAGA! Jeżeli będę w posiadaniu, jakichkolwiek oficjalnych i wiarygodnych informacji, niezwłocznie je Państwu przekażę.

  Jednocześnie informuję, że przygotowania do czwartkowej wideokonferencji trwają…

   

  Do kolejnego komunikatu
  Zygmunt Jeszka