„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  PSPDDD

  Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

  Adres

  ul. Karowa 31, 00-324 Warszawa

  Telefon / Fax

  22 633 60 23

  Email

  biuro@deratyzacja.com.pl

  Facebook

  Polub nas na facebooku

  YouTube

  Subskrybuj nasz kanał na YouTube


  Szanowni Członkowie PSPDDD,

  Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zaprasza w dniu 21 kwietnia 2022 r. (czwartek) o godz. 11:00 do wzięcia udziału w:

  ·       Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków PSPDDD, którego głównym celem będzie zmiana statutu,
  ·    oraz Konferencję „Walidacja usług pest control zgodnych z fakultatywnymi standardami bezpieczeństwa żywności, w szczególności z BRC 8”.

  Konferencja organizowana jest tylko dla Członków Stowarzyszenia (uczestników fizycznie biorących udział w Walnym Zebraniu) i jest bezpłatna. 

  W przypadku nieobecności przypominamy o możliwości przekazania oryginału pełnomocnictwa do głosowania innemu Członkowi Stowarzyszenia.

  Pisemna forma pełnomocnictwa sprowadza się do dostarczenia oryginału pełnomocnictwa.

  W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

  Dokładne informacje oraz link do formularza zgłoszeniowego został wysłany na Państwa adresy mailowe.