„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  PSPDDD

  Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

  Adres

  ul. Karowa 31, 00-324 Warszawa

  Telefon / Fax

  22 633 60 23

  Email

  biuro@deratyzacja.com.pl

  Facebook

  Polub nas na facebooku

  YouTube

  Subskrybuj nasz kanał na YouTube


  Szanowni Państwo,
  Koleżanki i Koledzy!

   

  W trosce o zdrowie kursantów i wykładowców Zarząd PSPDDD informuje, że do dnia 31.08. 2020 r. zawiesza organizację szkoleń.

  Jednocześnie informujemy wszystkich zainteresowanych szkoleniami WIORiN o przedłużeniu terminu ważności uprawnień do nabywania i stosowania środków ochrony roślin.

  Zgodnie z ustawą  z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-COV-2 ( Dz.U. Poz. 695) wszyscy koledzy, którzy utracili ważność uprawnień, z terminem wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego, mogą nabywać i stosować środki ochrony roślin  w okresie do 30 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego (art. 15zzzzy ust. 2  o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-COV-2 ( Dz.U. Poz. 695)).

  Komisja szkoleniowa zobowiązuje się do niezwłocznej organizacji szkoleń po unormowaniu się sytuacji epidemicznej w kraju.

   

  Za Zarząd
  Zygmunt Jeszka