„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  PSPDDD

  Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

  Adres

  ul. Karowa 31, 00-324 Warszawa

  Telefon / Fax

  22 633 60 23

  Email

  biuro@deratyzacja.com.pl

  Facebook

  Polub nas na facebooku

  YouTube

  Subskrybuj nasz kanał na YouTube


  W dniach 1-3 października 2018 r. w Hotelu pod Grotem w Warszawie PSPDDiD zorganizowało kolejne już szkolenie podstawowe z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Wszyscy słuchacze biorący udział w szkoleniu zdali pomyślnie egzamin końcowy i otrzymali stosowne świadectwa.

  Szkolenia te kierowane są do osób, które zamierzają rozpocząć działalność w sektorze usług DDD, a także wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. Obejmują około 30 godz. wykładów i zajęć praktycznych z zakresu DDD, w tym tematy dotyczące między innymi: biologii i rozpoznawania najważniejszych szkodników, ochrony obiektów przed szkodnikami, podstaw prawnych działalności w sektorze DDD, kodeksu etyki zawodowej, systemów jakości, podstaw BHP i wielu innych.

  Wykładowcami na szkoleniach są pracownicy naukowi i specjaliści ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a także przedstawiciele kancelarii prawnej współpracującej ze Stowarzyszeniem, pracownicy Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz specjaliści i praktycy PSPDDiD.

  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślności w realizacji planów zawodowych, a zainteresowanych zachęcamy do wstępowania w Nasze szeregi.