„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  PSPDDD

  Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

  Adres

  ul. Karowa 31, 00-324 Warszawa

  Telefon / Fax

  22 633 60 23

  Email

  biuro@deratyzacja.com.pl

  Facebook

  Polub nas na facebooku

  YouTube

  Subskrybuj nasz kanał na YouTube


  Koleżanki i Koledzy!

   

  Kiedy w marcu 2020 roku ogłoszono pandemie nikt nie przypuszczał, że za rok będziemy jeszcze w trudniejszej sytuacji. Nie można było w maju ubiegłego roku zwołać Zebrania Walnego, ani zorganizować ConexPestu.

  Stosując się do stanu prawnego decyzją Zarządu PSPDDD przełożono Walne i wybory na kolejną kadencję o rok. Teraz jesteśmy zobligowani przeprowadzić wybory. Niestety musimy zrobić to zdalnie – ustalono dzień 24 maja 2021 roku.

  Za kilka dni otrzymacie Państwo materiały (tradycyjną pocztą) na Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, a wraz z nimi wszelkie instrukcje techniczne o uczestnictwie w wydarzeniu sposobie głosowanie i dyskusji, oraz propozycję koniecznych zmian Statutu PSPDDD.

  Po zapoznaniu się z materiałami będziemy prosić Państwa o wcześniejsze wypowiadanie się na temat przeszłości i przyszłości Naszych spraw oraz sugestie, propozycje dotyczące wyborów nowego Zarządu.

  Takiej sytuacji, takich warunków nie przewidziano w żadnych procedurach czy instrukcjach. Będziemy prosić, aby zastosować się do wszystkich terminów np. zgłoszenie, rejestracja itp.

  Nad prawnym aspektem planowanego przedsięwzięcia czuwają zdalnie prawnicy, którzy w realu będą nadzorować przebieg zebrania.

  Wcześniejsze głosy od Państwa pozwolą na sprawniejsze prowadzenie i przebieg Walnego Zebrania Członków Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji dnia 24 maja br.

   

  Już dzisiaj zapraszamy do uczestnictwa.

   

  Za Zarząd
  Z szacunkiem

  Zygmunt Jeszka
  Prezes PSPDDD